Для учасників Олімпійських Ігор-2020 вакцинація від COVID-19 буде бажаною, – але не обов’язковою

Для учасників Олімпійських Ігор-2020 вакцинація від COVID-19 буде бажаною, – але не обов’язковою

Про це заявив президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах під час свого візиту в Токіо, де наступного року мають відбутися головні змагання чотириріччя.

За словами очільника МОК, якщо до наступного літа світ зможе отримати вакцину від коронавірусу – учасники Олімпійських Ігор будуть всіляко заохочуватися до вакцинації. Однак, при цьому Томас Бах наголосив, що це має бути самостійне рішення атлетів та інших людей, які залучені в процес організації та проведення Олімпіади – і аж ніяк не жорсткою вимогою.

«Ми будемо заохочувати спортсменів до вакцинацій для запобігання поширенню коронавірусної хвороби, адже це буде добре для їхнього здоров’я, а також демонструватиме солідарність з іншими спортсменами та громадянами Японії. Ми хочемо дати зрозуміти, що в пріоритеті для нас усіх – медсестри, лікарі та всі інші, хто вберігає життя суспільства у ці нелегкі часи», – наголосив Томас Бах.

Якщо все піде за планом і Олімпіада відбудеться наступного літа – український триатлон з високою долею ймовірності на головних змаганнях чотириріччя представлятиме Юлія Єлістратова. Житомирянка впевнено втримує позиції в межах ТОП-50 найсильніших триатлеток планети, і вже де-факто здобула ліцензію.

Додамо, що під час свого першого триденного візиту в олімпійське селище Токіо, Томас Бах зустрівся з атлетами країни сонця, що сходить – зокрема і однією з найсильніших спортсменок Японії, титулованою триатлеткою Аі Уєдою.

За підсумками візиту в Токіо, очільник МОК висловив цілковиту впевненість у тому, що Олімпійські Ігри-2020 мають відбутися у 2021 році в Токіо. Для цього японський Уряд і громадяни зробили все необхідне. Нагадаємо, що заплановану на 2020 рік Олімпіаду були змушені перенести на один рік через світову пандемію COVID-19.

Поділитися цією публікацією


X