Дежавю турецького узбережжя: Єлістратова втретє перемагає в Аланії!

Дежавю турецького узбережжя: Єлістратова втретє перемагає в Аланії!

Минулими вихідними найсильнішій триатлетці України підкорилося унікальне досягнення: Юлія Єлістратова не лише захистила свій титул чемпіонки етапу Кубка Європи в Аланії минулого року, а й загалом здобула вже свою четверту золоту медаль на цьому старті (2007, 2015, 2018, 2019).

Кішка перебігла шлях – на щастя! Принаймні, з огляду на підсумковий розподіл місць у турнірній таблиці жіночих перегонів, сміливо можна переписувати зміст усім відомої народної прикмети. Річ у тім, що по ходу бігової дистанції прямо під ногами найсильнішої триатлетки України – місцева кішечка перебігла з одного боку траси на інший! Змагання – змаганнями, а в чотирилапих свої справи… Проте, якщо ти добре готовий і впевнений у власних силах – тобі не завадять ані представники фауни, ані будь-які інші обставини. Перевірено Юлією Єлістратовою!

Загалом, якщо аналізувати шлях Юлі до чергової перемоги, то можемо сміливо констатувати класичний почерк прими українського триатлону: доволі рівні та конкурентні результати впродовж перших двох видів, і на завершення – притаманний Єлістратовій біг на крейсерській швидкості. Фінішувала Юля наодинці, випередивши найближчу суперницю на 9 секунд.

Таким чином, Юлія Єлістратова здобуває другу поспіль перемогу на етапі Кубка Європи з триатлону на спринтерській дистанції! Нагадаємо, два тижні тому їй не було рівних на змаганнях з аналогічним статусом в румунській Константі. А вже 19 жовтня найсильніша триатлетка нашої держави, а також українці Єгор Мартиненко та Юліан Дем’янов, виступлять на підсумковому етапі Кубка Європи в португальському місті Фуншал.

Поділитися цією публікацією


X