Данило Сапунов здобуває історичну перемогу на IRONMAN Malaysia!

Данило Сапунов здобуває історичну перемогу на IRONMAN Malaysia!

На змаганнях найпрестижнішої серії чемпіонатів світу з триатлону на довгій дистанції український прапор знову піднято на найвищу висоту – вперше за останні три роки.

Востаннє українці перемагали в форматі IRONMAN в 2015-му – тоді наш легендарний співвітчизник Віктор Земцев з черговим віковим рекордом не мав собі рівних на турнірі в Канаді. А цієї осені ще один титулований український триатлет – учасник трьох Олімпіад Данило Сапунов – у прекрасному стилі здобув історичну перемогу на IRONMAN Malaysia.

За інформацією представників клубу Sapik Team, українець вийшов у лідери гонки впродовж велосегменту і таки зміг протриматися на першій позиції аж до самого фінішу! Враховуючи вологість повітря та спекотні кліматичні умови в Південно-Східній Азії, зробити це було вкрай непросто – однак, досвід, відмінні функціональні кондиції та жага до перемоги таки зробили свою справу! Данило Сапунов втримав лідерство аж до самого фінішу – з результатом 8 годин 33 хвилини він здобув беззаперечну перемогу в категорії PRO, яка стала його першим тріумфом на змаганнях серії IRONMAN.

Окрім призових, морального задоволення та всесвітньої слави, звитяга на малайзійському етапі IRONMAN дозволила Сапунову потрапити до числа триатлетів, які боротимуться за нагороди Фіналу чемпіонатів світу IRONMAN World Championship, що традиційно відбувається на Гавайях.

Федерація триатлону щиро вітає Данила Сапунова з цим вагомим досягненням: бажаємо не зупинятися на досягнутому та йти (пливти, їхати, бігти) лише вперед, до нових перемог!

Поділитися цією публікацією


X