Данила Сапунова дискваліфіковано на 48 місяців через вживання допінгу

Данила Сапунова дискваліфіковано на 48 місяців через вживання допінгу

Відповідний офіційний лист від IRONMAN надійшов на адресу Федерації триатлону України.

«Професійний атлет IRONMAN Данило САПУНОВ (Україна) отримав несприятливий аналітичний висновок відповідно до антидопінгових правил IRONMAN», – йдеться в офіційному листі. Мова йде про позитивну допінг-пробу, взяту в спортсмена минулого року. В його крові знайдено заборонений препарат еритропоетин. Сапунова заочно дискваліфіковано на чотири роки, з правом оскаржити це рішення.

Найближчим часом Федерація триатлону України проведе засідання, на якому розгляне питання дискваліфікації Данила Сапунова у відповідності до антидопінгових правил терміном на 4 роки.

Нагадаємо, що Данило Сапунов після Олімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро (2016) сконцентрувався на виступах на довгих дистанціях, зокрема в рамках серії IRONMAN. Після переходу в новий формат, учасник трьох Олімпіад минулого року став переможцем етапу серії IRONMAN в Малайзії, а також взяв участь в фінальній частині змагань в Коні (Гавайї, США), де посів 24-те місце. Тривалий період часу спортсмен був одним з лідерів збірної команди України.

*в публікації використані фото зі сторінки спортсмена в соціальній мережі Facebook.

Поділитися цією публікацією


X