Астаф’єв та Добровольська фінішували в ТОП-10 на юніорському Кубку Європи

Збірна України доволі представницьким складом виступила на змаганнях у столиці Румунії.

Етап Кубка Європи серед юніорів у Бухаресті зібрав чимало сильних триатлетів з усього континенту! Під прапорами України за нагороди турніру боролися одразу шестеро перспективних спортсменів. І хоча потрапити на п’єдестал пошани нашим цього разу не вдалося, виступ українських юніорів під керівництвом Сергія Лисова можна назвати доволі прийнятним.

Найкращий результат серед дівчат, та й загалом серед української команди продемонструвала Моніка Добровольська. 18-річна дніпрянка, маючи 6-й стартовий номер, посіла 5-те місце. Також на дистанцію вийшла ще одна українка Марія Ага, яка в підсумку посіла 12-ту сходинку.

А от у змаганні хлопців традиційно була дуже висока конкуренція – на юніорському етапі Кубка Європи в Бухаресті виступили одразу 33 спортсмени з більшості країн Старого світу! Тож, приємно, що в такій серйозній компанії наші хлопці не загубилися – непоганий результат показав Олексій Астаф’єв.

Українець традиційно сильно виплив і показав найкращий час на першому сегменті! Також Олексій рівно тримався і на вело, однак бігова дистанція поки що не є козирем нашого спортсмена. Як результат – 8-ме місце. 11-тий і 12-й час показали українці Валентин Марієвський та Антон Микитюк, а Іван Третяк фінішував 27-м.