Андрій Глущенко: дев’ять пунктів для нового керівництва ФТУ

Андрій Глущенко: дев’ять пунктів для нового керівництва ФТУ

Вашій увазі четвертий за ліком матеріал підсумкового циклу, в рамках якого ми намагаємося розібратися – з якими досягненнями чинне керівництва ФТУ залишає свій пост, чого не встигли зробити і які головні виклики та завдання нині стоять перед керівництвом новим. Ми надали слово представникам Президії, тренерського цеху, аматорського руху, чинним спортсменам. Тож, вашій увазі – четверта за ліком точка зору, слово має учасник Олімпійських Ігор в Сіднеї, Афінах та Пекіні Андрій Глущенко.

«За останні 12 років з хорошого я би виділив виступи Юлії Єлістратової. Вона є учасницею трьох Олімпіад, переможницею Кубка світу та багатьох інших змагань. Як успіх, також варто відзначити проведення Кубка Європи в Дніпрі – турнір став традиційним, організовується ​​на високому рівні. В цьому є велика заслуга Сергія Лисова. Організовано Дитячу триатлонну Лігу завдяки Анатолію Галецькому. За ці роки з’явилося чимало аматорських клубів, які в майбутньому стануть основою для дитячого та професійного спорту. Хочеться також відзначити високі досягнення паралімпійців, подякувати Роману Королю за його труд.

Про погане зайвий раз говорити не хочеться, адже всі й так знають, чого не вдалося зробити. Єдине, що мене хвилює, це втрата впродовж 12-ти років провідних спортсменів і тренерів України, які через безвихідь та байдужість керівництва шукають кращого життя за кордоном.

Яким я бачу нове керівництво Федерації триатлону України та що воно мало б зробити для поліпшення ситуації в українському тріиатлоні:

  1. Перше, що приходить на думку, це реорганізація структури ФТУ і створення комісій з відповідальними керівниками за принципом роботи НОК;
  2. Створення сильної Федерації з переходом на самоокупність з залученням інвесторів та меценатів;
  3. Створення клубної системи;
  4. Організація цікавої триатлонної Ліги, в якій могли б бути задіяні клуби;
  5. Вважаю, що необхідно створити центральну базу підготовки в місті Києві та Офіс Федерації;
  6. Створити бази триатлону в тих регіонах, де таких баз ще немає, за допомогою регіональних інвесторів;
  7. Вважаю, що нове керівництво мало б виділяти стипендії від Федерації кращим спортсменам і тренерам за рахунок спонсорських надходжень;
  8. Вважаю, необхідно зацікавити і повернути в Україну тренерів-фахівців, що виїхали за кордон – зокрема, Сергія Яценка, Віктора Зємцева, Льва Медведєва;
  9. Нове керівництво повинне забезпечити Федерації потужну маркетингову та правову підтримку.

Дуже хочеться, щоб все це втілилося в життя й український триатлон вийшов на якісно новий рівень», – підсумував Глущенко.

У першому матеріалі передвиборчого циклу свою думку висловив віце-президент ФТУ і водночас головний тренер Дніпропетровщини Сергій Лисов, у другому – головний тренер Донеччини та старший тренер збірної України Георгій Драгулян, в третьому – представник спортсменів при Федерації триатлону України Сергій Дрозд. Нагадаємо, що звітно-виборча конференція ФТУ, в рамках якої буде обрано нового президента Федерації триатлону України, відбудеться 7 листопада в Києві. Чинний президент ФТУ Андрій Більда заздалегідь зняв свою кандидатуру і на четвертий поспіль термін не балотуватиметься.

Поділитися цією публікацією


X